Katalog

Włączone filtry:
  Klasa odporności

  Zobacz także

  Najlepiej sprzedające się

  SEJFY

  Sejfy Koliber to nowoczesne produkty, odpowiednie do przechowywania m.in. biżuterii, broni i amunicji, akcesoriów związanych z bronią palną, gotówki, ważnych dokumentów. Do przechowywania komputerów przenośnych zalecane są modele Koliber Laptop. W zależności od modelu sejfy Koliber przystosowane są do montażu w ściana...

  Sejfy Koliber to nowoczesne produkty, odpowiednie do przechowywania m.in. biżuterii, broni i amunicji, akcesoriów związanych z bronią palną, gotówki, ważnych dokumentów. Do przechowywania komputerów przenośnych zalecane są modele Koliber Laptop. W zależności od modelu sejfy Koliber przystosowane są do montażu w ścianach lub meblach, jak również mogą być wykorzystane jako produkty wolnostojące przy uprzednim przymocowaniu do podłoża.

  Więcej

  SEJFY  Nie ma żadnych produktów

  Podkategorie

  • KOLIBER 2.0 KLASA S1

   Koliber 2.0 - model roku 2023. To odświeżona wersja sejfów popularnej serii "Koliber" z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci wzmocnienia ramy futryny stalą o łącznej grubości 6 mm.  Koliber 2.0 to sejfy zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przechowywanych w nim wartościowych przedmiotów oraz dokumentów. Kompaktowe wymiary pozwalają na swobodne umieszczenie ich nawet w ograniczonej przestrzeni domowej czy biurowej.

  • KOLIBER klasa S1

   Sejfy Koliber to sejfy do podstawowego zabezpieczenia walorów, tj. pieniędzy, dokumentów czy biżuterii. Swoją nazwę zawdzięczają rozmiarowi i wadze – to najmniejsze sejfy w naszej ofercie, idealne do użytku domowego i biurowego.

  • KSN ścienny klasa S1

   Sejf ścienny KSN to sejf, który dzięki swojej płaskiej konstrukcji drzwi możesz zainstalować w miejscu niewidocznym dla oczu, np. umieszczając go za obrazem. Można go w łatwy sposób zamontować w ścianie i korzystać z niego zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

  • ML klasa S1

   Sejf ML to sejf, który w odróżnieniu od podstawowych wersji sejfów posiada specjalne zabezpieczenia w postaci dodatkowych rygli oraz opatentowaną konstrukcję antywłamaniową. Idealnie sprawdzi się do przechowywania biżuterii, broni i amunicji, dokumentów oraz innych cennych przedmiotów.

  • SL klasa I

   Sejfy z klamką, szyldem standardowym, wyposażone w ryglowanie pionowe. Mocna dwupłaszczowa konstrukcja korpusu z dodatkowym wypełnieniem ceramicznym uniemożliwiającym jego zniszczenie. Wersja zamka: kluczowa, szyfrowa oraz elektroniczna. Pionowe i poziome rygle o średnicy 20 mm. Grubość korpusu 50 mm, grubość drzwi 86 mm.