Zobacz także

Najlepiej sprzedające się

SL klasa I

Dzięki eleganckiemu wykończeniu i rozbudowanej konstrukcji korpusu i drzwi Sejf SL jest synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Jest to sejf przeznaczony do przechowywania gotówki, biżuterii, dokumentów czy broni.

SL klasa I  Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Standard

  Sejfy z klamką, szyldem standardowym, wyposażone w ryglowanie pionowe. Mocna dwupłaszczowa konstrukcja korpusu z dodatkowym wypełnieniem ceramicznym uniemożliwiającym jego zniszczenie. Wersja zamka: kluczowa, szyfrowa oraz elektroniczna. Pionowe i poziome rygle o średnicy 20 mm. Grubość korpusu 50 mm, grubość drzwi 86 mm.

 • Strong

  Mocna dwupłaszczowa konstrukcja korpusu z dodatkowym wypełnieniem ceramicznym uniemożliwiającym jego zniszczenie. SL Strong otrzymał dodatkowy pakiet antyprzewierceniowy zamka oraz rygle wysokojakościowej stali o średnicy aż 30mm. Zgodnie z linia Strong do tych produktów trafiła metalowa okrągła klamka, szyld z blachy nierdzewnej oraz klawiatura AL3020 z obudową w kolorze srebrnym. 

 • Premium Chrom

  Mocna dwupłaszczowa konstrukcja korpusu z dodatkowym wypełnieniem ceramicznym uniemożliwiającym jego zniszczenie. Rozwiązania techniczne zostały przejęte z linii SL Strong. Cechami wyróżniającymi tą rodzinę produktów zgodnie z linią Premium jest powłoka lakiernicza o wysokim połysku, pakiet stylizacyjny czyli klamka, szyld oraz klawiatura wykończona w chromie.

 • Premium Gold

  Mocna dwupłaszczowa konstrukcja korpusu z dodatkowym wypełnieniem ceramicznym uniemożliwiającym jego zniszczenie. Rozwiązania techniczne zostały przejęte z linii SL Strong. Cechami wyróżniającymi tą rodzinę produktów zgodnie z linią Premium jest powłoka lakiernicza o wysokim połysku, pakiet stylizacyjny czyli klamka, szyld oraz klawiatura wykończona w gold. Ryglowanie w kolorze złotym.