Katalog

Włączone filtry:
  Klasa odporności

  Zobacz także

  Najlepiej sprzedające się

  SEJFY KASJERSKIE

  Sejfy kasjerskie znajdują zastosowanie na stanowiskach kasowych i innych miejscach, gdzie występuje obrót i depozyt gotówki. Sejfy te umożliwiają zabezpieczenie gotówki, z którą kasjerzy pracują przy obsłudze kas. Sejfy kasjerskie umożliwiają zabezpieczenie gotówki, wykorzystywanej w celach operacyjnych. Rekome...

  Sejfy kasjerskie znajdują zastosowanie na stanowiskach kasowych i innych miejscach, gdzie występuje obrót i depozyt gotówki. Sejfy te umożliwiają zabezpieczenie gotówki, z którą kasjerzy pracują przy obsłudze kas. Sejfy kasjerskie umożliwiają zabezpieczenie gotówki, wykorzystywanej w celach operacyjnych. Rekomendujemy użycie w części depozytowej zamka z opóźnieniem czasowym otwarcia w celu zapewnienia skutecznej ochrony antynapadowej.

  Multisejf elektroniczny XS to urządzenie antynapadowe, służące do bezpiecznego przechowywania wartości pieniężnych. Zdalne zarządzanie multisejfami poprzez centralną aplikację administracyjną. Zarządzanie multisejfem z aplikacji na komputerze kasjera. Opcja pracy dwustanowiskowej (poprzez przypisanie praw do szuflad różnym kasjerom).

  Więcej

  SEJFY KASJERSKIE  Nie ma żadnych produktów

  Podkategorie

  • Sejfy klasa I

   Idealne rozwiązania na stanowiskach kasjerskich wszędzie tam, gdzie należy zabezpieczyć gotówkę, z którą pracują kasjerzy przy bieżącej obsłudze klientów. Sejf podzielony jest na dwie części zamykane niezależnie: szufladę do bieżącej obsługi i część depozytową. Każdy kasjer może rozliczyć się sam ze swojego utargu bez konieczności angażowania kierownika lub właściciela firmy. Szuflada z wkładem na monety i banknoty oraz otwór wrzutowy, w którym można deponować gotówkę i dokumenty (model SL 67+). Specjalna kaseta na depozyty oraz przegroda na segregator (model SLP 67+).

  • Kaseta wrzutowa

   Produkt przeznaczony zarówno dla kasjerów, którzy muszą odsilić nadmiar gotówki z kasy, jak i właścicieli firm, którzy chcieliby zabezpieczyć swoją gotówkę. Kasetka wrzutowa pozwala na szybkie deponowanie banknotów bez konieczności posiadania kodu bądź klucza oraz przechowywanie jej w bezpiecznym miejscu.